abet

Son Eklenen Diziler

IMDb:
Baraj
2020
IMDb: 6.7
IMDb:
IMDb:
IMDb:

Dizi Listesi
-

Dizi izle

jetdiziizle1.com Hayatımızın her anında dizi izlemek demek evlerimizde akşam olmasını beklemek demekti. Bu akşamı bekleyiş kiminin iş yorgunluğuna denk gelirken kimi ev hanımının da tek keyfi dizi izlemekti. Ancak önümüze sunulan bize zorla izletircesine diretilen dizilerin aksine kim bilebilirdi ki dizi izlerken seçme şansımızın olacağını! Artık dizi izlerken Aksiyon türü dizilerden Macera dizi türlerine, Dram dizi türlerinden, Romantik dizi türlerine kadar bir çok filtreleme yöntemi ile dilediğiniz diziye ulaşabiliyorsunuz.

Yerli Dizi izle

Türkiye'nin ileri gelen (atv, kanald, showtv, trt, fox, star, tv8, kanal7) kanallarında paylaşılan yerli dizi izle hakkında sizlere bilgi vermektedir. Jetdiziizle1.com un amacı ise sizlere her zaman güncel bilgileri aktarmayı hedeflemektir.

Yabancı Dizi izle

Günümüzde neredeyse hemen hemen hepimizin evlerinde akıllı telefonlar ve bilgisayarlar sayesinde dizi izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu keyif randumanından yararlanmamak için bekleyecek bir şeyin olmadığını elbette biliyorsunuz. yabancı dizi izle İstern bilgisayarınızdan ister akıllı telefonlarınızdan olsun dilediğiniz zaman istediğiniz yerde Yabancı dizi izleyebilirsiniz.

Canlı Dizi izle

Elbette hepimizin farkı zevkleri var kimimiz yerli dizi sever kimimiz yabancı dizi sever hatta işi abartıp çin dizisine saran kore dizisi hayranı bir takım arkadaşlarda vardır bunlara inanmayın bunlar boş söylemler yerli dizi candır gerisi heyecandır. canlı dizi izle Ancak şunuda asla unutmayın sizler için Türk dizilerinide, Kore dizileri, Çin Dizileri ve Asya Dizileri olarak tüm sektörü sizlere sunuyoruz.

Hint Dizileri izle

Dünya'nın en renkli ülkesi olarakta bilinen Hindistan'ın iki yüzü bulunmaktadır. Bir tarafı oldukça zengin bir tarafı kendilerininde adlandırdığı şekilde varoşlardır. Fakat hint kültürü ve oranın yaşam tarzlarını merak ediyorsanız sizleri uzun solukça dilediğiniz türde hint dizileri izlemeye davet ediyoruz. hint dizileri izle Merakınızı gidereceğinize söz veriyoruz ayrıca bağımlısı olabilirsiniz.

Japon Dizileri izle

Japon kültürü M.Ö 8 bin yıl öncesinden başlamaktadır. japon dizileri izle Yontma taş devrinden sonra Kuzey Asya'dan geldiklerine inanılmaktadır. Japonlar kadar teknolojileri ilerlemiş bir millet olmamakla beraber onların kültürlerini merak eden ablalarımız kardeşlerimiz ve abilerimiz için hazırlamış olduğumuz Japon Dizileri ile baş başa bırakıyoruz.

Tayland Dizileri izle

Tayland ismi değiştirilen tek ülke olarak anılmaktadır. 1900'lü yıllarda Siyam olarak bilinen bu ülkenin kültürünü duydukça şaşıracaksınız. Tayland’da tüm erkekler, hayatlarında en az bir kez rahip, yani monk oluyor. tayland dizileri izle Bu büyük prestij. Monk olmadan önceki gece, rahip adayı herkesi yemeğe davet ediyor. Ama kendisi yemek yemiyor. Ertesi gün sabah erkenden tapınağa gidiyor, traş oluyor, giriş ritüelini tamamlıyor, sonra da rahip olarak kaldığı süre boyunca sabahları erkenden 5-6 gibi kalkıyor ve şehirde geziniyor. Halkın ikram ettiği yemekleri kabul ediyor, meditasyon yapıyor. Günlük yapılması gerekenleri yaptıktan sonra öğlen o gün için son yemeğini yiyor. İşte bu kültürün ne kadar ilginç olduğunu merak edenler için Tayland dizileri sizleri bekliyor.

Çin Dizileri izle

Çin tarihi yazılı kaynaklara göre 3500 yıldan fazladır geriye uzanmaktadır. Çin tarihi MÖ 1500'lerde Shang Hanedanının dönemine kadar da gittiği bilinmektedir. En eski uygarlıktan olan Çin'in kültürü oldukça olağan üstüdür. çin dizileri izle Gerek sanatıyla gerek inançlarıyla vede nüfus çokluklarıyla oldukça yaratıcı bir millet olmayı başarmışlardır. Çin kültüründe neler oluyor neler bitiyor bir çoğumuzun merak ettiği alanları sizler için hazırlamış olduğumuz Çin Dizileri sayfasından takip ederek ulaşabillirsiniz.

Tayvan Dizileri izle

Tayvan eğlencenin kültür çatışmasının olmadığı neşeli ve şenşakrak insanların yaşadığı güzel bir ülkedir. Ülke'de sürekli festivaller ve eğlenceler düzenlemek bir yana buranın kültürünün tam olarak nereden geldiği bilinmemektedir. tayvan dizileri izle Asya ülkeleri arasında yer alan farklı kültürlere merak salan arkadaşlarımız için Tayvan Dizileri seyretmek için daha ne bekliyorsunuz.